Červenec 2014

Teen Wolf s04 e03 Muted

10. července 2014 v 18:40 | Alexis |  >>Movies and Series
Zdravím.
Dneska jsem se koukla na 3 díl čtvrté série. Nese název Muted. Musím říct, že od té doby co jsem viděla první sérii, uběhlo hodně času a za tu dobu se Teen Wolf vypracoval. Nejenom po dějové stránce ale taky v kvalitě seriálu. Jak správně podotkla má přítelkyně, je to také proto, že seriál je oblíbenější a má možnost většího rozpočku. Z mého pohledu to ale není rozhodně jen tím. Jde taky o herce samotné. Upřímně je mi líto, že odešla Crystal Reed. Měla jsem ráda postavu Allison Argent. Ovšem myslím, že Jeff Davis jí připravil důstojný odchod. Stejně tak je mi líto odchodu Daniel Sharman, který by se ve čtvrté sérii prý také neměl už ukázat. Dost už ale o tomhle. Dneska chci psát jen o třetí epizodě.
Najdete pod perexem. Kdo ještě neviděl tak SPOILER!!!

Fanmix na Hannibala - Ritual (from TheWhiteDiamond)

8. července 2014 v 19:49 | Alexis |  >>Movies and Series
Znovu ahoj pro tento den. Jsem tu znova a přináším Fanmix k Hannibalovi. Přesněji by to měl být mix na Hannibala a Willa Grahama. Musím říct že postavu empatického profesora jsem si opravdu oblíbila ale kanibalistického psychiatra samozřejmě taky Smějící se Ohledně fanmixů...už jsem jich slyšela hodně ale jen málo se mi jich líbilo. Tohle je právě jeden z těch co se mi líbili. Můžete se připravit na to že jich tu ještě pár přibude.

Zrada. Zjistila jsem že i když to dám v html kódu tak se to na blogu prostě neukáže. Co se dá dělat. Takže tady místo toho sem dám odkaz. Fanmix naleznete ZDE


The Dagons Daughter - Game of Thrones Tribute Remix

8. července 2014 v 15:55 | Alexis |  >>Movies and Series
Zdravým.
Tohle je můj první článek a tak ho začínáme s velkou parádou. Game of Thrones nebo jestli chcete Hra o trůny je jeden z mích oblíbených seriálů. Mohu děkovat své přítelkyni a jejímu otci že jsem začala ten seriál sledovat. To teď ale stranou. Přináším vám sem video. Video které už asi mnoho z vás bude znát ale čert to vem. Jedná se o zremixovanou písničku ze slov co byla vyřčena v 1 sérii GOT. Podle mě je to velmi povedé a popravdě tu písničku asi z hlavy jen tak nevyženu. Navíc pro mě bylo příjemné si tak trochu připomenout začátky, když teď už netrpělive očekávám sérii pátou.
Za toto video může lidé kteři vedou YouTube kanál pod jménem MelodySheep. Musím říct že jsou vážně šikovní. No... dost už keců. Užijte si video. Loučí se Alexis❄"Winter Is Coming"


Křižovatka k seriálům

7. července 2014 v 21:47 | Alexis

Začátek

4. července 2014 v 23:01 | Alexis |  Blah, blah, blah
Takže... Zravím vás. Jsem Alexis a pokouším se o znovu vzkříšení blogu. Aby jste to pochopili...blog s touto adresou už kdysy fungoval ale zrušila jsem ho. Moje přezdívka ale zůstala takže když jsem ji použila, mohla jsem tenhle blog vzkřísit také. Hádám že se tu nenajde moc lidí co by ke mě chodilo ale to mi zas tolik nevadí. Teď je blog ale ještě v rekonstrukci takže tu zatím nic není. To se ale snad brzy změní.
Alexis