Teen Wolf s04 e03 Muted

10. července 2014 v 18:40 | Alexis |  >>Movies and Series
Zdravím.
Dneska jsem se koukla na 3 díl čtvrté série. Nese název Muted. Musím říct, že od té doby co jsem viděla první sérii, uběhlo hodně času a za tu dobu se Teen Wolf vypracoval. Nejenom po dějové stránce ale taky v kvalitě seriálu. Jak správně podotkla má přítelkyně, je to také proto, že seriál je oblíbenější a má možnost většího rozpočku. Z mého pohledu to ale není rozhodně jen tím. Jde taky o herce samotné. Upřímně je mi líto, že odešla Crystal Reed. Měla jsem ráda postavu Allison Argent. Ovšem myslím, že Jeff Davis jí připravil důstojný odchod. Stejně tak je mi líto odchodu Daniel Sharman, který by se ve čtvrté sérii prý také neměl už ukázat. Dost už ale o tomhle. Dneska chci psát jen o třetí epizodě.
Najdete pod perexem. Kdo ještě neviděl tak SPOILER!!!Záběr na neznámého kluka schánějící kočku a posléze neozývající se matka mě utvrdil v tom, že se něco stane, i když jsem o tom byla přesvědčená i díky Promo videu, které jsem viděla. Později když byl mladík zavřený v koupelně a vrah mu radil, jak se může bránit jsem čekala, co bude. Popravdě mě ani nějak nenapadlo, že by rozbil okno, ale tím si u mě hoch získal sympatie, protože to zřejmě nebyl idiot. (Jen Wendigo pouhý ). Ohledně poznámky v závorce… To že je v Beacon Hill něco takového a že to zřejmě byla celá rodina mě ani nepřekvapilo. Upřímně… Beacon Hills je prostě magnet na takové příšerky. Nic nového pro mě. To co mě trochu zaráží je ten muž bez úst. Omlouvám se za svou neinformovanost, ale u tohohle muže netuším co je zač. To co vím je to, že je padouchem a upřímně by mě velmi zajímalo, jaký měl důvod k zabití Wendigů.
Dneska bych se ale ráda zaměřila na scény, které se mi líbily. Prvně to byla scéna kdy se v Derekově loftu dohadovali, kolik bude chtít jistá ženština peněz za to, že pro ně najde Kate Argentovou první. Musím se přiznat, že mám ráda postavu Petera Halea. Je pravda, že v první sérii jsem s ním ještě tolik nesympatizovala, ale v druhé už si mě nějak získal. Opravdu mě pobavila jeho reakce na částku, kterou napsala Breaden naposledy. Později se mi také líbila jeho poznámka o tom, že najít si práci pro něj bude těžké, protože jeho životopisu tak trochu vypršela doba platnosti. Derekova reakce na Petera nebyla nijak překvapující, ovšem, jak už z druhého dílu víme… jeho oči ano. Nebyli modré, jak je známe.
Moje teorie je ta, že jeho oči zůstali žluté protože byl vrácený do své mladší formy. Ještě do doby kdy si myslel, že Kate není mrcha. I když jsem si myslela, že Kate poznal až později. Až po té události kdy mu oči zmodrali. Vrátím se ale zpět k tématu. Myslím si, že když bojoval za Scotta a ostatní s Berserky a vyrostl tak prostě nějak přeskočil tu fázi modrých očí. I když tedy vzpomínky na tu dobu zůstali.
Další scéna, která se mi líbila a taky pobavila, byla Malia a reakce na matematiku. Posléze pak taky část kdy měla studovat se Stilesem. Malia se mi jako nová postava Teen Wolfu opravdu líbí a taky se mi líbí její "zvířecí" chování. Herečku, která Maliu ztvárňuje, už jsem měla tu čest vidět v Tajemství Kruhu a i tam se mi celkem líbila. Ovšem jako Maliu ji mám nějak raději.
Taky musím říct, že se mi líbí zpracovaní Wendiga. I když ho už asi neuvidíme, když poslední přeživší člen Wendigo rodiny byl zabit. Tak… myslím, že jsem rozvedla a řekla vše, co jsem chtěla. Hádám, že můj názor není zrovna zajímavý ale, pokud si tento článek někdo přečetl až sem tak vám velmi děkuji. S tím se pro teď loučím. Alexis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skylar Vincent Skylar Vincent | Web | 25. srpna 2014 v 21:00 | Reagovat

Yah, tenhle díl byl úžasný. I mě celkem mrzí ta věc s Allison, ale v okamžiku, kdy se objevily nové postavy je celý Teen Wolf zase konečně o něčem jiném.
Líbí se mi ten skok mezi podle mě nevýraznýkm prvním dílem a začátkem čtvrté série...je vidět nepopsatelný rozdíl a já dávám like :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama