Německo slaví narozeniny

22. ledna 2015 v 17:07 | AlexisDevil |  Jednorázovky
Tohle je pro jednu střeštěnou osůbku jménem Chizako. Doufám že se ti to bude líbit. No a když sem zavítá i někdo další tak vám snad taky.

Název: Německo slaví narozeniny
pár: Itálie/Německo Ludwig/Feliciano
fandom: Hetalia
omezení: Žádné :)
Německo klidně spalo. Blonďaté vlasy pocuchané a volné kalhoty drželi jen tak, tak na bocích. Poté se ovšem ozval hlasitý smích a Ludwig se s trhnutím probudil. Nespokojeně zavrčel, přetočil se na druhou stranu a zkusil usnout znovu. Bohužel mu nebylo dopřáno, protože se výbuch smíchu ozval znovu. Naštvaně se posadil a prohrábl si svou blonďatou kštici rukou. Jakmile se ozval smích po třetí, tak vstal a vydal se za hlukem. Bylo mu jedno, že je vidět jeho vypracovaná hruď. Došel až do kuchyně kde byl Itálie s Japonskem a všude byla mouka. Itálie ji zrovna vesele hodila po Japonsku, ale to uhnulo a tak sprška mouky skončila na Ludwigovi.
"Co tady sakra provádíte?" Zamručel a začal ze sebe oprašovat mouku. Itálie hned přistiženě sklopilo hlavu.
"Chtěli jsme uvařit. I když je pravda, že Itálie to vzal trochu veseleji." Řeklo klidně Japonsko. Pravda byla taková, že lhal. On a Feli měli menší plán jak překvapit Německo. Dnes měl mít totiž narozeniny.
"Hm… hlavně se snažte být ticho." Řekl Ludwig a vydal se pryč. Feli ovšem nechtěl, aby mu Německo odešel a tak se k němu rozběhl a chytil ho za ruku.
"Nezůstaneš tu s námi?" Zeptal se Feli. Japonsko obrátilo oči v sloup. Jak mají překvapit Německo, když ho Itálie přemlouvá, aby tu zůstalo.
"Nezůstanu." Zamručel ale, jakmile viděl smutný obličej Itálie, tak trochu pookřál. "Nezůstanu, ale potom spolu něco vymyslíme ano? Já si jdu ještě lehnout." Pohladil Feliho po hnědých vláskách. Tan hned šťastně pokýval hlavou a Německo pustil. Ludwig tedy odešel zpět do své ložnice a spokojeně ulehl do peřin. Doufal že už vážně budou ticho. Měl Feliho rád to ano ale občas by zasloužil ucpat ústa. Nejlépe jeho rty. To by si líbit nechal, ale obával se že Feliciano by nesouhlasil. Na konec znovu usnul.
*************
To že znovu usnul, využili ti dva, aby upekli obrovský dort. Ten pak společně ozdobili a přendali na vozíček. K němu dali také své dárky. Koupili Německu nějaké oblečení, knihy a další drobnosti. Vozíček dovezli k Ludwigovím dveřím, potichu je otevřeli a vklouzli dovnitř. Feli okamžitě přiběhl k posteli Německa a skočil na ni. Tím se Německo probudilo a než stačil vykřiknout co se to sakra děje, už začalo Japonsko s Itálií zpívat hodně štěstí zdraví. Německo na ně překvapeně koukal. Vůbec nechápal co se děje. Pak si ovšem vzpomněl že má dnes narozeniny. Popravdě on to nikdy moc neslavil. Líbilo se mu ale Feliho tělíčko, tisknoucí se k němu a jeho úsměv když mu zpíval všechno nejlepší. Když si pak všiml toho obrovského dortu, byl ještě překvapenější. Oběma ale poděkoval. Vlastně ho to i tak trochu dojalo. Už dlouho mu nikdo neupekl dort. Vstal tedy z postele a hned trochu ukrojil. Rozendal to na tři talířky a usazení na jeho posteli si všichni pochutnali. Dort byl vážně výtečný a Feli se chlubil že ho dělal jen on a Japonsko. Ludwig ho ale skoro neposlouchal. To co upoutalo jeho pozornost, byli ty růžové rtíky, které se leskli sladkostí z dortu. Nejraději by si je přivlastnil polibky a zabořil prsty do těch hnědých vlásků. Byl těmi představami tak zaujatý, že si málem ani nevšiml, že mu podívají dárky. Rychle se vzpamatoval a dárky si převzal. Udělali mu tím opravdu radost a tak poděkoval a chvíli se spolu všichni tři ještě bavili. Japonsko pak odvezlo zbytek dortu do lednice a už se nevrátilo, takže tam zůstali s Felim sami.
"Německo… já bych ti chtěl ještě něco dát. Ale slib že se nebudeš zlobit." Upřel na něj své velké oči Feli. Německo nadzvedlo obočí a chvíli si ho jen tiše měřil pohledem. Poté ale přikývl.
"Slibuji, že se nebudu zlobit." Ujistil Feliho.
Hnědovlasý neposeda se usmál a přisunul se blíž k Německu. Hned na to se naklonil a přitiskl své růžové rty na ty Ludwigovi. Ten šokovaně zamrkal a chvíli mu trvalo, než si vůbec spojil souvislosti. Feli mu dal polibek? Ten Feli, který je nevinnější než panna před svatební nocí. Když Ludwig nereagoval, Feli pojal podezření, že se mu to nelíbí a tak se odtáhl.
"Z…zlobíš se, Ně…Německo?" Zeptal se tichounce a hlavičku sklopenou. Ludwig se pousmál. Zvedl ruku a vzal hnědovláska za bradu. Hned ho donutil zvednout hlavičku.
"To víš, že se nezlobím." Usmál se na něj a pohladil ho palcem po spodním rtu. "Ale řekni mi, pročpak si mě políbil?" Zeptal se zvědavě.
"No to… já totiž… já tě mám moc rád Německo." Broukl se zrudlými tvářemi Feliciano. Modrooký muž se usmál ještě víc.
"Opravdu?" Zajímal se.
"Hm." Kuňkl tiše Feli. Myslel si, že se Německo zlobí. To ovšem nebyla vůbec pravda. Německo pohladila Feli ho hlavince a pak ho donutil zvednout hlavu. Když tak udělal, tak se naklonil a přitiskl své rty na ty Feliho. Ten překvapeně zamrkal, ale pak šťastně obtočil ručky kolem Ludwigova krku a polibek oplácel. Nějakou chvíli se pak k sobě tiskli a zkoumali rty toho druhého. Pak už se ovšem od sebe odtrhli a lapali po dechu. Ludwig si přesunul Itálii na klín a pohladil ho po zádech.

"Taky tě mám velmi rád Feli." Šeptl hnědoočkovi do ouška. Ten se zatetelil blahem a Ludwiga znovu políbil. Německo se nedalo zahanbit a ochotně polibek oplácelo. Poté si společně lehli na postel a Ludwig si k sobě tiskl Feliho jako malého plyšáka. Lepší narozeniny už nikdy v životě mít nebude, protože dnes dostal ten nejúžasnější dárek na světě. Svou lásku… Feliciana.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chizako Chizako | E-mail | 22. ledna 2015 v 18:19 | Reagovat

Bože můj, to je táááák nyah :3 (opět jí došly slova) děkuju zlatííí :) :3

2 Alexis Alexis | 23. ledna 2015 v 20:06 | Reagovat

Není za co :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama