Wreck this journal project /01/

6. června 2015 v 16:30 | AlexisDevil |  Books by Keri Smith
Rubrika Books by Keri Smith je jak jste jistě pochopili o knihách Keri Smith. Respektive o tom, co s nimi dělám já. Poprvé jsem se dozvěděla o Wreck this Journal a postupně sem zjistila že jsou další a další. Nejvíc se mi ale zalíbil už zmiňovaný Destrukční deník. Je to totiž něco přesně pro mě a sem rozhodnutá si v budoucnu koupít možná ještě jeden. Opravdu jsem si ho zamilovala a poslední dva týdny je se mnou i ve škole. Už mám díky tomu rozdělaných pár stránek ale budu vám to sem přidávat postupně. Nebudu vám sem přidávat ale jenom tvorbu z Destrukčního deníku. K narozeninám jsem si vyprosila sadu čtyř knih. Proto sem budu přidávat výtvory i z knih This is not a book a Mess. Pak mám ještě The Pocket Scavenger ale tohle knihou si nejsou úplně jistá jak se s ní poperu :D
image hostMou první stránkou byla stránka, kde jsem psala své jméno ale i adresu a telefon, které jsem z pochopitelných důvodů začernila.
image hostTahle stránka rozhodně ještě projde úpravou. Mám v plánu to udělat tak aby bylo viditelné i jméno psané bílou a prostě to nějak dodělat :)

Dalším úkolem bylo zlomit hranu knihy. Bohužel si nevzpomenu jak se tomu opravdu říká :D Udělala jsem k tomu obrázky rovnou tři. Takovou prapodivnou páteř a také jakousi díru. Hlavní je ale Croocked Man ze stejnojmené hry ale také básničky, kterou mám ráda a jejíž začáteční věta je na stránce také.
,,There was a Crooked Man"
image host

Tady trošku bližší pohled
image host

Další stránku jsem podle instrukcí měla nechat čistou. No jak vidíte nestalo se :D Jak tato stránka tak i stránka Crack the Spine už jsou hotové a dál k nim nic přidělávat nebudu. Teď mám naopak pár stránek rozdělaných a asi chvílku potrvá než je dodělám. Škola si holt vybírá svou daň ale je i o to jakou náladu mám.
image host


Momentálně mám rozdělané i dvě stránky v This is not a book, které vám sem taky pak přidám. No a samozřejmě vám sem přidám i další stránky z Wreck this journal.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama