Work in progress: Aurora cosplay 01

1. července 2015 v 17:57 | AlexisDevil |  >>DIY and other

Knichiwa minasan /人◕ ‿‿ ◕人\

Dneska vám přináším svůj historicky první Work in progress. Zrovna totiž pilně pracuji na koruně pro Auroru ze hry Child of light od Ubisoftu. Aurora se pro mě stala oblíbenou v podstatě hned po prvních pár minutách hraní. Nejenom že za to mohli její rudé vlasy, na které mám úchylku ale celkově ona sama. Což je vlastně dost jasné když jí mám momentálně na designu :D Teď už ale k samotným fotkám, které najdete v celém článku.
Tákže... nejdřív jsem si udělala šablonu, kterou jem si následně vystříhla. Byla už v rozměrech, ve kterých má koruna být. I když to asi všechny napadlo. Musela jsem kvůli tomu slepit dvě čtvrtky protože jsem jaksi neměla dostatečně velký papír.
image host

To oranžová je Moosgumma nebo taky pěnovka. V angličtině by se taky dalo říct Craft foam. Myslím že to skoro všichni znají protože se z toho vyrýbí například i taková gumová písmenka a čísla pro děti. Když se ale řekne Moosgumma tak na vás včichni koukají jako na debila. Vím to z vlastní zkušenosti když sem to vybalila na prodavačky v papírnictví. Ale zpátky...

image host...Na pěnovku jsem si obreslila obrys koruny což vypadalo nějak takto

↓↓↓↓

image host image host


Pak jsem korunu samozřejmě vystříhla a přišla pro mě ta část kdy mi bylo jasný, že se určitě budu vztekat :D
image host image host


Musela jsem totiž na korunu přidělat drátek aby se mi bodlinky nebo jak to nazvat neohýbaly a já místo princezny nevypadala jako kytka. Drátek se mnou ale jaksi nespolupracoval ale na konec jsem si nějak poradila a drátek byl všude tam kde měl být zafixovaný páskou aby se nehýbal.
image host image host

Pak už jen stačilo vystřihnutou a odrátkovanou část přilepit k dalšímu kusu pěnovky tak aby se drátek zakryl. Což bylo těžší než myslíte. Původně sem myslela že to prostě jen přilepím a hotovo ale jaksi mi nedošlo že bez dostatečného tlaku to u sebe moc držet nebude. Leda bych s tím ani nehnula a to nebylo možné. Takže jsem nakonec využial svou sbírku knich a naskáladala jsem je na pěnovku, přes kterou byla ještě taková deska, aby se to k sobě pořádně přilepilo.
Nechala jsem to přes noc a když sem se druhý den ujistial že to drží u sebe, tak jsem to vystříhla.
image host image host

Tady jsem si vytříhávala zdobení, které ke koruně patří. Docela nuda stříhat to všechno ale když nemáte co dělat tak vás zabaví i tohle :D :D
image host image host

No a tady už lepím konce koruny k sobě. Nejdřív jsem samozřejmě udělala zkoušku s parukou abych věděla jak to bude sedět. Teď už jen čekám až to zaschne a modlím se aby to opravdu drželo.
image host image host


No a to je pro dnešek všechno. Až s korunou pokročím, tak sem hodím další fotky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama