Work in progress: Aurora cosplay 02

26. srpna 2015 v 11:05 | AlexisDevil |  >>DIY and other

Knichiwa minasan /人◕ ‿‿ ◕人\


Dlouho jsem tu zase nebyla což? Musím říct, že jsem se to na tu slušně vys... umh... vyprdla. Ale nějak nebyl čas cokoliv sepisovat takže jsem tu až teď... každopádně už mám hotovou korunu na auroru takže vám přináším další sérii fotek ;-)

(Tenhle článek už byl dlouuuuuuuho v rozepsaných a mezitím už jsem stihla i NatsuCon ale stejně vám to sem hodím.)Zde prokleté rádoby trjúhelníčky které bylo fakt hrozná zábava stříhat. //Ironie//

image host image hostTady už jsem začala nabarvovat ^^
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox


Zde lepím kosočtverce, které mají představovat kámeny, které jsou v koruně vsazené. Tehdy sem zjistila že je nemůžu nalepit na místa kde je barva protože by se pak prostě odtrhli, takže ty místa, kam jsem potřebovala nalepit ty kosočtverce jsem musela zbavit barvy a pak až je nalepit. To už pak naštěstí drželo a já si mohla oddychnout.
imgbox imgbox imgbox

No a pak přišli na řadu perli což tedy taky nebyla žádná sranda. Museli se lepit chemoprenem protože normální herkules by určitě nestačil a vteřinovka mě tehdy nenapadla. Naštěstí to ale drželo i když jsem se u toho taky trochu navzdekala.
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

No a tady už zkouška s parukou. Foceno přes mobil takže se omlouvám za kvalitu.
imgbox
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama