Listopad 2015

Crowley outfit

26. listopadu 2015 v 18:16 | AlexisDevil |  Me and Me again
Ahoj všichni
O tom, že jsem si udělala SPN tílko výte z předešlého článku ale moje degenerace pokračuje.

Supernatural tílko

20. listopadu 2015 v 16:08 | AlexisDevil |  >>DIY and other
Ahoj všichni...
Tak předtím jsem psala, že až budu mít tričko nebo povlak na polštář se SPN tématikou, tak to sem hodím a přesně to teď dělám. Díky tomu, že mi máma přinesla šedé tílko od kamarádky, jsem se vyhnula tomu, že bych hledala nějaké vhodné někde v obchodech.

Crowley - The King of Hell

16. listopadu 2015 v 20:35 | AlexisDevil |  >>Movies and Series
Malý výpisek o mě, SPN a hlavně Crowleym. (Vážně lidi jak se má zprávně skloňovat jeho jméno protože já si nejsem jistá.)Vánoční ozdoby a Barvy na látku

15. listopadu 2015 v 17:45 | AlexisDevil |  Blah, blah, blah

Minulý týden jsem byla s rodinou na výletě v Praze. Přesněji v Průhonicích. Původně jsme se jeli podívat do obchodu, kde bylo vše za 10 až 30 KČ ale zjistili jsme, že obchod se přesunul jinam, takže jsem se šli na konec podívat do JISKu a jiných obchodů.

Jak sem málem prohodila mobil zavřeným oknem

11. listopadu 2015 v 18:37 | AlexisDevil |  Blah, blah, blah
Tak dneska na mě asi někdo zkoušel, jak moc pevné nervy mám. Zaprvé už jsem se třetí den pořádně nevyspala a navíc mám to, s čím se každá žena jednou měsíčně pere. Už to by stačilo k tomu být na všechny nepříjemná ale já se většinou snažím být opravdu snesytelná. Což jsem doufám dneska i byla. Alespoň na lidi, na které sem příjemná být chtěla. Bohužel tenhle týden máme ve škole praxe, což znamená spoustu práce a buzerování od naší učitelky (Chápu že každý nadává na svoje učitele ale na tuhle učitelku nadávají i naši rodiče takže tam už bude opravdu něco špatně). No ale dál... prostě jsem se vztekala nad lepením písmenek do roviny, na otapetovanou dřevotříšku a není to tak jednoduchý jak si myslíte. Když bylo hotovo, tak jsem se chtěla uklidnit tím že si pustím písničky ale jakmile sem začala přejíždět po ploše telefonu, začal mi ženský hlas oznamovat čísla stránek -_- Nechápu kde se to tam vzalo ale snažila jsem se to já a spolužačka nějak dát dopořádku jenže naprosto zbytečně. Ženská si číslíčka oznamovala dál a mě z toho po hodině tekly nervy. Protože jsem ani jedna z nás netušili čím to je a novou aplikaci sem žádnou neměla. Na konec sem byla tak zoufalá, že jsem telefon vrátila do továrnáho nastavení ale než jsem se k tomu odhodlala, měla jsem fakt chuť prohodit mobil oknem. Doma jsem ještě zjistila že jsem ztratila pár telefoních kontaktů, které už jsem si neuložila na SIMku. Naštěstí to byli všechny, které snadno seženu zpět. Teď už je zase vše v pořádku. Mobil spolupracuje a je v něm po dlouhé době zase víc místa a vymazalo to aplikace u kterých mi bylo líto je mazat, takže už je tam nemusím světit. Takže to vlastně dopadlo dobře i když ve škole jsem opravdu chytala nerva.

Supernatural design

8. listopadu 2015 v 10:30 | AlexisDevil |  >>Graphics
Tak design na Supernatural nainstalovaný. Jen musím ještě udělat nové písmo na menu a budu mít hotovo. Původně měl být design i s animací ale bohužel se to odmítalo načíst, takže to nakonec skončilo takhle. I tak sem ale spokojená. Je to jednoduché a prakticky za chvíli ale já si vystačím.

Addamsova rodina / muzikál

8. listopadu 2015 v 0:15 | AlexisDevil |  Blah, blah, blah
Konečně jsem v klidu doma a naprosto nadšená z toho jaký muzikál byl, že se mi ani spát nechce i když zívám. Musím říct, že to ve mě zanechalo zase příjemný pocit.

Návrat nenávrat

7. listopadu 2015 v 15:46 | AlexisDevil |  Blah, blah, blah
Takže… konečně bych ráda s blogem něco udělala, protože mi tu leží ladem skladem a jen jednou za uherský rok přidám článek. Ráda bych to nějak změnila. Původně jsem myslela, že budou články přibývat, když budu dělat na cosplayi ale můj notebook není, co býval a já se rozhodla ušetřit na nový což se s děláním cosplaye neslučuje dobře. Dost mě to štve ale bohužel sem chudý student a brigáda je v nedohlednu. Místo cosplaye se věnuju knížkám a zíráním na seriály na které mě zrovna přepadne chuť. Momentálně jich mám rozkoukáno docela dost a při tom sem já blbec začala zase koukat na Supernatural. Jako bych těch seriálů neměla už tak dost. Ale co… Supernatural je dá se říct něco jako moje stálice. Tohle už je po třetí, co na něj koukám znovu od první řady. Kdysi, když to dávali tuším ještě na Primě, sem na to koukala se svou mámou, to jsme se dostali ale jen k nějaké třetí řadě. Podruhé sem na to koukala už sama a skončila jsem u 8 řady. Tehdy osmá řada teprve vycházela a já vlastně nevím, proč jsme přestala koukat a čekat na další díly. Teď už je těch řad 11 a já začala koukat znovu zase hezky od začátku. Pořád mám ráda Deana Winchestra a už se těším na dobu, kdy se zase dostanu ke Castielovi protože toho sem měla taky moc ráda. Což mi připomíná, že až se dneska vrátím z divadla, tak chci změnit design právě na téma Lovců duchů. Mimochodem o divadle bych sem taky ráda napsala. Jdu na Addamsovu rodinu na Karlíně. Morticiu Addamsovou by měla hrát Lucie Bílá, která se tam dneska snad opravdu objeví a nebude tam její náhradnice, protože jí sem zatím v žádném muzikálu neměla možnost vidět a jsem na ni zvědavá. Takže… to je asi zatím vše, co sem tak chtěla napsat a až se vrátím změním design a snad se to tu konečně začne nějak hýbat.