Addamsova rodina / muzikál

8. listopadu 2015 v 0:15 | AlexisDevil |  Blah, blah, blah
Konečně jsem v klidu doma a naprosto nadšená z toho jaký muzikál byl, že se mi ani spát nechce i když zívám. Musím říct, že to ve mě zanechalo zase příjemný pocit.

Občas si přijdu jako člověk, co nezapadá do své věkové generace. Sem tedy milovník internetu, strýčka Googlu a Instagramu ale taky sem velký milovník knih, muzikálů, divadel, oblečení z 50-tých let a muziky z tatáž doby. Tedy poslouchám i "dnešní" muziku (žádný Bieber to fakt ne děkuju pěkně) ale i ta starší patří do mého repertoáru. Ale zpět k muzikálu. Ten kdo viděl Addamsovu rodinu zná určitě píseň která k nim patří. Přesně tou začal i muzikál. Ten kdo píseň nezná, tak zde:

Představení začalo na hřbitově což je dokonale příhodné. Měla jsem opravdu štěstí v tom, že dnes hrála Morticii opravdu Lucie Bílá. Musím říct, že ona je opravdu skvělá a i když už není nejmladší, tak pohybovat se umí skvěle. Spolu s Jaromírem Dulavou, který představoval jejího muže Gomeze, si střihla tango. Což je další věc co se mi líbila. Upřímně sem se trochu bála kdyby hrál Gomeze Jiří Korn protože mi sice nevadí ale zrovna jeho si v této roly vůbec nedovedu představit. Taky mě pobavilo a zanechalo ve mě úctu k Bílé a Dulavovi a to když se Lucii zachytili šaty o kousek vytrženého dřeva v podiu, zrovna když se hádala se svým "mužem". Skvěle to zakomponovali do jejich hádky i když bylo všem jasné, že tohle součást představení není. Muzikál jinak trval dvě hodiny a dvacet minut + ještě dvacet minut na přestávku. Jinak písničky zpracované do češtiny byli povedené a některé vě mě zanechali opravdu hluboký dojem. Takže jsem na 100% spokojená a byla sem i unešená ze stropu Karlínského divadla. Prostě to byl senzační večer a těším se až se dostanu na nějaké další představení.

No a tady videa která se mi povedla najít na YT

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama