Vánoční ozdoby a Barvy na látku

15. listopadu 2015 v 17:45 | AlexisDevil |  Blah, blah, blah

Minulý týden jsem byla s rodinou na výletě v Praze. Přesněji v Průhonicích. Původně jsme se jeli podívat do obchodu, kde bylo vše za 10 až 30 KČ ale zjistili jsme, že obchod se přesunul jinam, takže jsem se šli na konec podívat do JISKu a jiných obchodů.

Já sem se v JISKu pokochala hezkými polštářky a chvíli jsem přemýšlela, že si tam koupím olejové barvy co prodávali, ale na konec sem si řekla, že si raději pořídím nějaké přímo z obchodu s výtvarnými potřebami. Co sem si tam koupila je krásný balící papír ale chytře sem si ho zapomněla u babičky v autě takže si teď balící papír trůní na chatě u babičky s dědou :D ale nějak mi to nevadí protože na Vánoce jezdíme k nim a dárky můžu zabalit tam. Z JISKu jsme pak zamířili do Bauhasu. Tam sem slintala hlavně nad vánočními ozdobami všeho druhu. Abych byla upřímná tak většinou je to u mě tak… že se na Vánoce těším a zpívám si koledy už v listopadu ale když přijde přímo ten den, tak to nějak prolítne mimo mě a je to jako obyčejný den. Protože ve skutečnosti se netěším na den, kdy se rozdávají dárky (teda dárky jsou fajn ale ty se můžou dát přeci i jindy) ale těším se na tu dobu kdy jsme všichni spolu. Kdy jsme u babičky s dědou a je tam i moje sestřenice s bratránkem a jejich rodiče plus táta s nevlastní sestrou a její mámou. Sice to zní možná divně, že je tam i táta s novou rodinou ale moji rodiče se rozvedli v dobrém a díky bohu spolu vychází a já tehdy byla maličká, takže sem rozvod rodičů vlastně ani nevnímala. Zkrátka a dobře… Vánoce jako takové jdou mimo mě ale ta atmosféra kdy se zdobí stromeček a když spolu jdeme ven na procházku nebo babička dělá řízky a mi s dědou jí je krademe, je prostě nádherná. Teď ale zpátky k výletu. V Bauhausu měli vážně pěkné věci. Nejenom že sem tam sehnala rámeček na obraz pro mámu, ale ještě jsem tam sehnala nádherné ozdobyčky v podobě sněhových vloček.

Tyhle ozdoby se mi vážně moc líbí. Mám ráda sníh a sněhové vločky takže tohle jsou ozdoby přímo pro mě. Tohle bylo balení po čtyřech ale měli tam i větší balení, asi po deseti nebo tak. To byli o něco větší vločky a na konec trochu lituju, že jsem si nevzala i ty. Ale co se dá dělat. No a jako další věc sem tam sehnala konečně pořádné barvy na látku. Už jsem si je nějako dobu chtěla koupit ale nikdy jsem se k tomu nedostala a nebo sem si říkala že si vystačím s tím co mám ale když jsem je tam zhlédla, tak jsem si řekla teď nebo nikdy a hned po nich sáhla. Jsou to barvy od Nerchau, což sem slyšela je dobrá značka a navíc co vím, tak se u nich dají sehnat barvy na tmavý i světlý textil. V Bauhausu měli teda jen na světlý textil ale i tak sem si je koupila. Navíc se mi poštěstilo a hned tři dny na to mi máma přinesla z města šedé tílko, které se perfektně hodí k tomu co bych ráda. No a také tu mám plán, že si udělám nový povlak na polštář abych ho mohla vyměňovat protože zatím tam mám jen povlak s Kanekim z Tokyo Ghoul, který jsem si i s polštářem koupila na NatsuConu. Takže až udělám nový povlak tak si ho taky hezky pomaluju.

To je asi tak všechno a až budu dělat povlak a to tílko, tak se to pokusím zdokumentovat a hodit to sem :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama