Ideální svět? Ale prosim vás..

19. prosince 2015 v 11:59 | AlexisDevil |  Blah, blah, blah
Už sem přehlédla hodně námětů na téma týdne, na které jsem měla nápady. Většinou prostě nebyl čas na to něco napsat a pak už jsem zapomněla. Tentokrát se do toho konečně pouštím.Ideální svět
Je to pěkná představa ale jak v realitě, tak i v knihách, filmech nebo seriálech se pokus o dokonalý svět nepovede. Nikdy se povést nemůže. Protože se pokaždé najde někdo, pro koho onen svět ideální prostě není. Vždycky se najde něco, co je na onom světě špatně. To mrzké temné tajemství pohřbené hluboko ve společnosti nebo naopak naprosto viditelná věc. No anebo cokoliv jiného. Ideální svět je jen krásná myšlenka, která se nikdy nestane skutečností. Říkejte mi klidně pesimista ale je to tak. Abych byla upřímná, asi si ani nedokážu představit úplně ideální svět. Říkám si: Nebyla by to nuda? Kdyby šlo všechno jako po másle a nikdo by neměl žádné problémy?
Ne že bych někomu přála něco špatného. To opravdu ne. Jen si říkám, že když nepoznáte smutek, nepoznáte ani co je štěstí. Když nepoznáte vztek, nepoznáte ani klid… a tak dále.

Jsem si jistá, že kdyby teorie o paralelních vesmírech byla pravdivá a vy mohli prolézt nespočet paralelních vesmírů, tak i přes to byste nenalezli dokonalý svět. V každém by se dřív nebo později objevil nějaký problém.

Mno... je to jen kraťoučké povídání, já vím. Ale obsáhlo to přesně to, co sem říct chtěla takže si s tím vystačím.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luna Dark Luna Dark | Web | 19. prosince 2015 v 13:36 | Reagovat

Me by jen stacilo kdyby kazdy akcceptoval svpu viru a nikdo by se do nikoho a niceho nesral.. s prominutim :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama